اسفند 21, 1396 - 643 Views

نخستین جشنواره استانی ایمنی رانندگان حرفه‌ای استان اصفهان

در مراسم پایانی نخستین جشنواره استانی ایمنی رانندگان حرفه‌ای استان اصفهان از 10 نفر از رانندگان برتر تقدیر شد.

دبیر جشنواره استانی ایمنی رانندگان حرفه‌ای استان اصفهان امروز در این مراسم اظهار کرد: این جشنواره سال گذشته به صورت ملی و کشوری برگزار شد و از آن جایی که تجربه اول بود به این نتیجه رسیدیم که به صورت استانی برگزار شود و سپس منتخبان به جشنواره ملی معرفی شوند؛ در قالب جشنواره‌های مختلف هم افراد و هم ایده‌‌های آن‌ها به مردم معرفی شود و سعی کردیم با برگزاری این جشنواره افراد فعال در صنعت حمل و نقل خود را به مردم شناسانده شوند و ایده‌های خود را بیان کنند.

مجید دوست‌محمدی با بیان این‌که رانندگان جوان و تازه‌کار باید رانندگان حرفه‌ای و کهنه‌کار را به عنوان الگوی خود در رعایت قوانین و نکات ایمنی قرار دهند، بیان کرد: حمل و نقل یک شبکه پیچیده است که مؤسسات و نهادهای مختلف در آن فعال هستند و باید به سمتی برویم که در این جشنواره از مدیران برتر و ایده‌های نو دعوت کنیم و از آن‌ها تقدیر کنیم، اما فعلاً در جشنواره نخستین از رانندگان که محور جشنواره هستند، تقدیر کردیم.

وی با بیان این که اگر رانندگان حرفه‌ای نکات ایمنی را رعایت کنند دیگران نیز همین کار را انجام خواهند داد، عنوان کرد: یکی دیگر از اهدافمان در این جشنواره توسعه ایمنی است، ارج نهادن به منزلت رانندگان یکی دیگر از اهداف این جشنواره است اما در جشنواره چون برخی ملاک‌های خاص دارد رانندگان برتر در این جشنواره به جز توجه به نکات مربوط به حرفه خود به نکات دیگری چون کمک به مردم، راهداران و در راه ماندگان داشته‌اند.

دبیر جشنواره با بیان این‌که به کسی راننده حرفه‌ای می‌گویند که شغلش و محل امرار معاشش از رانندگی است و در شرکت‌های مجاز فعالیت می‌کند، مطرح کرد: در رانندگی بسیاری از رانندگان قوانین را رعایت می‌کنند و به 10 نفر از رانندگانی که بالاترین امتیاز را کسب کرده اند، هدایایی اهدا خواهد شد که اخذ تقدیرنامه از ادارات مختلف، کمک به در راه ماندگان و نداشتن تخلفات رانندگی ملاک‌هایی است که در انتخاب رانندگان برتر مورد نظر جشنواره است.

در این جشنواره میثاق نامه ای بین شرکت کنندگان در جشنواره بسته شد که به شرح ذیل می باشد.

 

به نام خدا
(میثاق نامه)

ما شرکت کنندگان در جشنواره ایمنی رانندگان حرفه ای به منظور هم پیمانی ایمنی بر عزم راسخ خود در کار آمد سازی و بهره برداری بهینه از ظرفیت های بالفعل و بالقوه کشور ،در ارتقائ ایمنی تاکید نموده وبا تعهد به میثاق نامه زیر با یکدیگر عهد می بندیم که:

1- با تاکید بر اهمیت جایگاه والای کاربران و استفاده کنندگان ازراه بویژه رانندگان در ایمنی ضمن فراهم نمودن زمینه های هماهنگی بامتولیان عبور و مرور نهایت تلاش خود را برای ارتقاء سطح ایمنی حمل و نقل به کار بندیم تا در پرتو همدلی درکاهش تلفات ،جراحات و خسارات ها ، موثرباشیم.

2- ما حاضرین در این جشنواره خود را متعهد می دانیم ،با رفتار خود ،چه در احترام به مقررات و چه در تعامل با سایر رانندگان، به الگوی رفتاری کلیه استفاده کنندگان از راه تبدیل شویم.

3- به خود و سایر رانندگان اکیدا توصیه می کنیم تا ضمن پرهیز از رانندگی هنگام خستگی و خواب آلودگی از هر اقدام که موجب کاهش هوشیاری می گردد از جمله استفاده از تلفن همراه در حین رانندگی خوداری نمائیم.

4- با ایمان بر حساسیت ایمنی همواره خودروی خود را در وضعیت فنی استانداردو ایمن نگهداری نماییم.

5- بخشی از اوقات خود را به افزایش فرهنگ ایمنی هم وطنان اختصاص داده و داوطلبانه در تحقق طرحها و برنامه های ایمنی حمل و نقل همکاری نمائیم.

جمعیت طرفداران ایمنی راهها( استان اصفهان)

نظرات و پیشنهادات خود را برای این قسمت مطرح نمائید.

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Member Of The

http://roadsafetyngos.org/


Improve public traffic safety culture and raise public awareness through target group education. Try to make this sentence acceptable for all that: “Safety Starts With Me”
Find out more >

تصاویر و عکسهای منتخب

1za نخستین جشنواره استانی ایمنی رانندگان حرفه‌ای استان اصفهان | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
3za1 نخستین جشنواره استانی ایمنی رانندگان حرفه‌ای استان اصفهان | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
2za نخستین جشنواره استانی ایمنی رانندگان حرفه‌ای استان اصفهان | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
4zaa نخستین جشنواره استانی ایمنی رانندگان حرفه‌ای استان اصفهان | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
Slider

آدرس و تلفن تماس ما

  • لوگوی جمعیت طرفداران ایمنی راهها
  • آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید شریفی، شماره ۵۵، واحد ۱۰
  • كدپستي: 1969814619
  • فکس : ۸۸654961 (۰۲۱)
  • تلفن : ۸۸۶۶۲۱۷۴ و ۸۸۷۹۵۲۰۲ (۰۲۱)
  • ایمیل : info {@} rsss.ir

telegram rsss channel