مدیر سایت نوشته شده توسط  دی 16, 1395 - 1922 Views

​لزوم هم‌افزایی همه نهادها در برگزاری جشنواره بعدی هم‌پیمانی رانندگان

جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره هم‌پیمانی رانندگان حرفه‌ای با موضوع جمع‌بندی برگزاری جشنواره هم‌‌پیمانی رانندگان حرفه‌ای در محل دفتر انجمن شركت‌های راهسازی برگزار شد.

 

در این نشست که مسئولین و مدیران دست‌اندرکار این همایش حضور داشتند، حضار به ارائه نقطه نظرات و ارزیابی‌های خود در خصوص چگونگی برگزاری همایش پرداختند.

 

در این جلسه محمد بخارائی رئیس هیات مدیره جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها و مدیر اجرایی این همایش اظهار داشت: همایش هم‌‌پیمانی رانندگان حرفه‌ای  در روز 29 آذرماه سال جاری با تاکید بر ظرفیت تجلیل از رانندگان حرفه‌ای برگزار شد، در این همایش مسئله ایمنی و مطالبه آن از زبان رانندگان مطرح شد، رانندگان اولین مطالبه‌گران ایمنی در راه‌ها هستند و در این همایش این موضوع به خوبی مطرح شد.

 

بخارائی گفت: ما همایش‌های دیگری هم برگزار کرده بودیم اما هیچکدام با این مقیاس و این وسعت نبود، معمولا در اولین همایش‌ها باورهای کمتری وجود دارد اما بازخوردهایی که ما دریافت کردیم بیانگر این بود که رانندگان به این همایش باور پیدا کرده‌اند و موفقیت ما در گرو ادامه این همایش است.

بخارائی ادامه داد: ویژگی مهم این جشنواره این بود که محور این همایش بخش غیر دولتی بود، البته چون مسیر جشنواره در راستای اهداف دولت بود مورد عنایت دولت نیز قرار گرفتیم.

 

دبیر انجمن طرفداران ایمنی راه‌ها اظهار داشت: ما بنا داریم که این همایش‌ها را در استان‌ها برگزار کنیم، درحال حاضر ما 18 دفتر نمایندگی داریم و تا آخر سال این تعداد به 20 دفتر خواهد رسید.

 

بخارائی در پایان گفت: این جشنواره با شعار خیلی مهمی به عنوان کاهش دوبرابری تلفات جاده‌ای شرایط ویژه‌ای دارد و ما تقاضا داریم همه نهادهای مرتبط بیایند و ظرفیت‌های خود را در راستای این همایش استفاده کنند، جشنواره بعدی ما 7 اردیبهشت سال 97 خواهد بود.

نظرات و پیشنهادات خود را برای این قسمت مطرح نمائید.

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Member Of The

http://roadsafetyngos.org/


Improve public traffic safety culture and raise public awareness through target group education. Try to make this sentence acceptable for all that: “Safety Starts With Me”
Find out more >

تصاویر و عکسهای منتخب

banner-1-3 ​لزوم هم‌افزایی همه نهادها در برگزاری جشنواره بعدی هم‌پیمانی رانندگان
banner-1-2 ​لزوم هم‌افزایی همه نهادها در برگزاری جشنواره بعدی هم‌پیمانی رانندگان
banner-1-10 ​لزوم هم‌افزایی همه نهادها در برگزاری جشنواره بعدی هم‌پیمانی رانندگان
Slider

آدرس و تلفن تماس ما

  • لوگوی جمعیت طرفداران ایمنی راهها
  • آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید شریفی، شماره ۵۵، واحد ۱۰
  • فکس : ۸۸654961 (۰۲۱)
  • تلفن : ۸۸۶۶۲۱۷۴ و ۸۸۷۹۵۲۰۲ (۰۲۱)
  • ایمیل : info {@} rsss.ir

telegram rsss channel