مدیر سایت نوشته شده توسط  آبان 04, 1395 - 1549 Views

بازدید هیئت مدیره جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها از تین‌نیوز

این مورد را ارزیابی کنید
(20 رای‌ها)
 اعضای هیئت مدیره انجمن طرفداران ایمنی راه ها، عصر امروز در بازدیدی از پایگاه خبری تین نیوز پاسخگوی سوالات خبرنگاران خواهند بود.
 
  به گزارش تین نیوز، سازمان های مردم نهاد را شاید بتوان در کنار رسانه های آزاد از مهم ترین ارکان در قوام یافتن مدنیت در هر کشوری قلمداد کرد، سازمان هایی که مستقیماً بخشی از ساختار دولت محسوب نمی شوند، اما نقش بسیار مهمی به عنوان واسطه بین فردْفردِ مردم ،اتم های اجتماع، و قوای حاکم و حتی خود جامعه ایفا می کند.
  
اولین تعریفی که از سازمان های غیردولتی بین المللی"INGO" ارائه شده است مربوط می شود به قطعنامه ۲۸۸ ECOSOC به تاریخ ۲۷ فوریه، ۱۹۵۰، که در آن این چنین آمده است ،هرگونه سازمان بین المللی که از طریق پیمان و معاهده بین المللی ایجاد نشده است، نقش اساسی سازمان های غیردولتی و دیگر "گروه های اصلی" در توسعه پایدار در ماده ۲۷ دستور کار ۲۱ به رسمیت شناخته شده است، که منجر به توافقات جدید و بازبینی شده برای روابط شورایی بین سازمان ملل و سازمان های مردم نهاد شد.
  
سازمان های مردم نهاد برای رسیدن به اهداف گوناگونی فعالیت می کنند و معمولاً در جهت پیشبرد اهداف سیاسی یا اجتماعی اعضا درحرکت هستند. به عنوان مثال، به بهبود وضعیت محیط زیست، تشویق گروه ها و مردم به رعایت حقوق بشر، بالا بردن سطح رفاه قشرها محروم و آسیب پذیر یا مطرح ساختن یک برنامه مشترک و دسته جمعی می توان اشاره کرد. تعداد این قبیل سازمان ها بسیار زیاد است و اهداف آن ها طیف وسیعی از موقعیت های سیاسی و فلسفی را در برمی گیرد. حتی می توان آن را بی شک به مدارس خصوصی و سازمان های ورزشی نیز ربط داد.
  
با توجه به اهمیت بالای این سازمان ها و نقش مهم و تأثیرگذارشان در روابط اجتماعی، توجه به این سازمان ها و انعکاس فعالیت هایشان ازجمله وظایف اصلی هر رسانه متعهدی به شمار می رود.
  
انجمن طرفداران ایمنی راه ها نیز ازجمله سازمان های مردم نهادی است که تجربه موفقی در حوزه حمل ونقل و ارتقای ایمنی راه ها داشته است و شاید بتوان بخشی از کاهش سوانح و تلفات جاده ای در سال های اخیر را به فعالیت های این سازمان مربوط دانست.
  
در همین خصوص پایگاه خبری تین نیوز با دعوت از هیئت مدیره انجمن طرفداران ایمنی راه ها در نظر دارد در حد توان به انعکاس فعالیت های این سازمان و توجه کلی به وضعیت سازمان های مردم نهاد؛ رسالت خود را به عنوان یک رسانه به انجام برساند، لذا هیئت مدیره این انجمن به سرپرستی محمد بخارایی عصر امروز از پایگاه خبری تین نیوز بازدید خواهند داشت و پاسخگوی سؤالات خبرنگاران خواهند بود.

نظرات و پیشنهادات خود را برای این قسمت مطرح نمائید.

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Member Of The

http://roadsafetyngos.org/


Improve public traffic safety culture and raise public awareness through target group education. Try to make this sentence acceptable for all that: “Safety Starts With Me”
Find out more >

تصاویر و عکسهای منتخب

1za بازدید هیئت مدیره جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها از تین‌نیوز
3za1 بازدید هیئت مدیره جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها از تین‌نیوز
2za بازدید هیئت مدیره جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها از تین‌نیوز
4zaa بازدید هیئت مدیره جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها از تین‌نیوز
Slider

آدرس و تلفن تماس ما

  • لوگوی جمعیت طرفداران ایمنی راهها
  • آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید شریفی، شماره ۵۵، واحد ۱۰
  • فکس : ۸۸654961 (۰۲۱)
  • تلفن : ۸۸۶۶۲۱۷۴ و ۸۸۷۹۵۲۰۲ (۰۲۱)
  • ایمیل : info {@} rsss.ir

telegram rsss channel