نوشته شده توسط  روابط عمومی جمعیت طرفداران ایمنی راهها اسفند 29, 1402 - 41 Views

اخبار سوانح رانندگی همچنان نگران‌کننده، هموطنان گرامی رعایت نمایید مطلب ویژه

با آغاز سفرهای نوروزی متاسفانه در چند روز اخیر کشور شاهد اخبار نگران‌کننده حوادث ترافیکی و از دست دادن و یا مصدوم و مجروح شدن عده‌ای از مسافران نوروزی بود که نیازمند دقت نظر و مراعات بیشتری از سوی رانندگان و نظارت گسترده‌تری از جانب نهادهای مسئول در امر سفرها می‌باشد.

ناصر رزاق‌منش مدیر عامل جمعیت طرفداران ایمنی راهها با ابراز شدید نگرانی از اخبار روزهای اخیر و آمارهای منتشر شده پیرامون سوانح ترافیکی با شروع سفرهای هموطنان با توجه به حجم قابل توجه استفاده از خودروهای شخصی، خودمراقبتی از سوی مردم شریف را به هنگام سفر یک اصل مهم دانست و اظهار امیدواری کرد با رعایت قوانین و مقررات از جانب رانندگان بخش مهمی از اینگونه حوادث قابل پیشگیری خواهد بود.

وی با توجه به شرایط آب و هوائی حاکم بر کشور، تراکم زمان سفرها و محدودیت‌هایی که برخی از زیرساخت‌های جاده‌ای وجود دارد از رانندگان درخواست نمود تا حتماً با برنامه‌ریزی و مدیریت سفر نموده، از عجله و شتاب همچنین رانندگی با حالت خواب‌آلودگی و خستگی جداً پرهیز نموده به فکر جان خود، همراهان و دیگر مسافران و میهمانان جاده‌ای بوده و با تفکر "من ایمن سفر خواهم کرد" به این پویش پیوسته و در راستای سلامتی و شادمانی سفرهای نوروزی سال1403 نقش‌آفرین باشند.

مدیرعامل جمعیت طرفداران ایمنی راهها با اشاره به تلاش دستگاه‌های و نهادهای نظارتی و امدادی سفرهای جاده‌ای تاکید داشت که بخش مهمی از بخشندگی خودروها و جاده‌ها را به هنگام سوانح احتمالی باید رانندگان با دقت نظر و تلاش خود پوشش داده و با حوصله و آرامش، با اطمینان از وضعیت فنی خودروی خود، انتخاب بهترین زمان برای سفر، اطلاع قبلی از شرایط ترافیکی مسیر منتهی به مقصد خود، استفاده از کمربند ایمنی برای تمامی سرنشینان، مؤاکداً عدم استفاده از تلفن همراه و دیگر توصیه‌های ایمنی سفری ایمن شاد و به یادماندنی برای خود و همراهان رقم زده تا در پایان تعطیلات نوروزی هموطنان و جامعه شاهد اخبار امیدوار بخش سفرهای بدون حادثه باشند.

رزاق‌منش همکاری و توصیه به رعایت قوانین رانندگی به راننده از سوی همراهان و خانواده‌ها بعنوان سرنشینان خودرو همچنین جدیت و تشدید برخورد با متخلفان رانندگی به ویژه در جاده‌های کشور که قطعاً موجب به خطر افتادن جان دیگران می‌شوند را از سوی ناظران بر سفرهای بین شهری خواستار شد و این امر را یک ضرورت جدی دانست.

وی در پایان ضمن با تبریک فرا رسید سال 1403 و آرزوی بهره‌مندی از موهبات الهی در ماه رمضان و فرصت استفاده از نعمت و زیبایی‌های فصل بهار و طبیعت برای مردم عزیز کشورمان به ویژه مسافران نوروزی همچنین سفرهای ایمن، شاد، خاطره‌انگیز و بدون حادثه برای آنان،  از همکاری و آمادگی مدیران و مجریان 28 دفتر نمایندگی و هزاران عضو و هوادار این نهاد مدنی در سراسر کشور در این ایام نیز خبر داد.                     

نظرات و پیشنهادات خود را برای این قسمت مطرح نمائید.

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Member Of The

http://roadsafetyngos.org/


Improve public traffic safety culture and raise public awareness through target group education. Try to make this sentence acceptable for all that: “Safety Starts With Me”
Find out more >

تصاویر و عکسهای منتخب

1za اخبار سوانح رانندگی همچنان نگران‌کننده، هموطنان گرامی رعایت نمایید | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
3za1 اخبار سوانح رانندگی همچنان نگران‌کننده، هموطنان گرامی رعایت نمایید | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
2za اخبار سوانح رانندگی همچنان نگران‌کننده، هموطنان گرامی رعایت نمایید | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
4zaa اخبار سوانح رانندگی همچنان نگران‌کننده، هموطنان گرامی رعایت نمایید | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
Slider

آدرس و تلفن تماس ما

  • لوگوی جمعیت طرفداران ایمنی راهها
  • آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، خيابان شهيد استاد مطهري، شماره 492، طبقه دوم
  • كدپستي: 1595813515
  • فکس : 88911764 (۰۲۱)
  • تلفن : 88908605 و 88926832 (021)
  • ایمیل : info {@} rsss.ir

telegram rsss channel