نوشته شده توسط  روابط عمومی جمعیت طرفداران ایمنی راهها بهمن 01, 1402 - 99 Views

مشارکت بیمه کارآفرین و جمعیت طرفداران ایمنی راهها درجهت کاهش سوانح رانندگی مطلب ویژه

با انعقاد تفاهمنامه همکاری مابین بیمه کارآفرین و جمعیت طرفداران ایمنی راهها جهت اجرای طرح‌های فرهنگی – اجتماعی و حقوق شهروندی در راستای توسعه مسئولیت اجتماعی و ایمنی حمل و نقل گام مهم دیگری در دست‌یابی به کاهش سوانح رانندگی برداشته شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت طرفداران ایمنی راهها این تفاهمنامه بر اساس رسالت و اهداف هر دو نهاد و پیشگیری جدی و فوری از ادامه‌ی ورود خسارت‌های کلان بر پیکره جامعه، جلوگیری از به هدر رفتن منابع انسانی، اجتماعی و اقتصادی کشور ناشی از روند رو به رشد حوادث ترافیکی که امروز جامعه گرفتار آن شده است همچنین برقراری آرامش و آسایش هموطنان در سفرها برابر چشم‌انداز "حمل و نقل بدون حادثه با تکیه بر عزم ملی" تنظیم و مبادله گردید.

بر اساس این گزارش اقدامات مشترک مورد عمل در این تفاهمنامه استفاده و بکارگیری مشترک از ظرفیت نمایندگی‌های هر دو نهاد در استانهای کشور در جهت تنویر افکار عمومی، جلب نظر آحاد جامعه و گسترش عزم ملی، جذب هم‌پیمانان مردمی، مطالبه‌گری از سازمانها و نهادهای مسئول ایمنی حمل و نقل همچنین برگزاری جشنواره‌ها، کنفرانس‌های مرتبط با هدف افزایش ایمنی سفر، تهیه و انتشار محتوا، پیام در قالب‌های ویژه گروه‌های مختلف اجتماعی، پیش‌بینی شده است.

این گزارش می‌افزاید تفاهمنامه یاد شده در اثنی مراسم یادواره 16 آتش‌نشان حریق ساختمان پلاسکو در سالروز این حادثه که به میزبانی شرکت بیمه کارآفرین برگزار شده بود به امضای ناصر رزاق‌منش مدیر عامل و عضو هیات مدیره جمعیت طرفداران ایمنی راهها و محمد حیدری مدیر عامل بیمه کارآفرین رسیده مبادله گردید.

همچنین اضافه می‌نماید در این مراسم که اعضاءی هیات مدیره جمعیت طرفداران ایمنی راهها و جمع کثیری از دست‌اندرکاران بیمه و سازمان آتش‌نشانی و خانواده‌های شهدای آتش‌نشان حضور داشتند، پس از اهداء حمایت مالی قابل توجه بیمه کارآفرین به جمعیت یاد شده طی یک فقره چک، کارت افتخاری عضویت این جمعیت نیز به علی استاد هاشمی رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، محسن پور کیانی دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران و محمد حیدری مدیر عامل بیمه کارآفرین تحویل گردید.

 photo_2024-01-22_19-53-04 مشارکت بیمه کارآفرین و جمعیت طرفداران ایمنی راهها درجهت کاهش سوانح رانندگی

photo_2024-01-22_19-52-43 مشارکت بیمه کارآفرین و جمعیت طرفداران ایمنی راهها درجهت کاهش سوانح رانندگی

photo_2024-01-22_19-53-13 مشارکت بیمه کارآفرین و جمعیت طرفداران ایمنی راهها درجهت کاهش سوانح رانندگی

نظرات و پیشنهادات خود را برای این قسمت مطرح نمائید.

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Member Of The

http://roadsafetyngos.org/


Improve public traffic safety culture and raise public awareness through target group education. Try to make this sentence acceptable for all that: “Safety Starts With Me”
Find out more >

تصاویر و عکسهای منتخب

1za مشارکت بیمه کارآفرین و جمعیت طرفداران ایمنی راهها درجهت کاهش سوانح رانندگی
3za1 مشارکت بیمه کارآفرین و جمعیت طرفداران ایمنی راهها درجهت کاهش سوانح رانندگی
2za مشارکت بیمه کارآفرین و جمعیت طرفداران ایمنی راهها درجهت کاهش سوانح رانندگی
4zaa مشارکت بیمه کارآفرین و جمعیت طرفداران ایمنی راهها درجهت کاهش سوانح رانندگی
Slider

آدرس و تلفن تماس ما

  • لوگوی جمعیت طرفداران ایمنی راهها
  • آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، خيابان شهيد استاد مطهري، شماره 492، طبقه دوم
  • كدپستي: 1595813515
  • فکس : 88911764 (۰۲۱)
  • تلفن : 88908605 و 88926832 (021)
  • ایمیل : info {@} rsss.ir

telegram rsss channel