نوشته شده توسط  روابط عمومی جمعیت طرفداران ایمنی راهها آبان 27, 1400 - 38 Views

عزم جدی و بلند نهادهای مردمی در کاهش سوانح رانندگی مطلب ویژه

نشست سالانه مدیران جمعیت طرفداران ایمنی راهها به عنوان یک نهاد مردم نهاد از سراسر کشور با هدف هم‌اندیشی و اتخاذ تصمیمات کاربردی و راهبردی پیرامون کاهش سوانح رانندگی در تهران برگزار شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت طرفداران ایمنی راهها در پانل آغازگر این نشست که متشکل از اعضاءی هیات مدیره این نهاد و مدیرکل دفتر ایمنی و ترافیک وزارت کشور برگزار شد، بر گسترش اقدامات همه جانبه جهت پیشگیری و جلوگیری از ادامه روند رو به افزایش سوانح رانندگی و آسیب‌های انسانی، اجتماعی و اقتصادی تاکید شد و با ابراز نگرانی عمیق از آمارهای منتشره از جان باختگان، مصدومین و معلولین ناشی از تصادفات در شش ماهه ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در نخستین سال از دهه اقدام برای ایمنی راهها (1409-1400) علیرغم کاهش سفرها و محدودیت ترددها، خسارت‌های وارده و پیامدهای این پدیده خانمانسوز را جبران‌ناپذیر دانسته و حرکت ملی و جلب افکار عمومی و حساس‌سازی بیش از پیش نهادها و سازمانهای ذیربط در امر ایمنی حمل و نقل و ترافیک، جامعه علمی و هنری کشور به ویژه اراده فراگیر رسانه ها و در راس آنها رسانه ملی را یک ضرورت فوری و جدی در جامعه برشمردند.

فراهم آوردن شرایط و زمینه‌های فعالیت هر چه بیشتر نهادهای مردمی و دیگر مجموعه‌های تاثیرگذار در انجام برنامه‌های فرهنگی همچنین تقویت و جدیت تمام عیار نظام‌های نظارتی و سیستم‌های مهندسی و ریزساختی از جمله درخواست‌ها و پیشنهادانی بود که دراین پانل مطرح و مورد گفتگو و بحث قرار گرفت.

همچنین در بخش دیگری از این جلسه معاون مرکز تدوین مقررات وزارت راه و شهرسازی گزارشی از اقدامات و برنامه‌های دبیرخانه کمیسیون ایمنی راهها ارائه نمود و از تداوم و استمرار جلسات این کمیسیون و کارگروهای ذیربط جهت اتخاذ تصمیمات کاربردی و پیگیری مصوبات از نهادهای عضو کمیسیون خبر داد.

بر اساس این گزارش در این مراسم مدیران استانی جمعیت طرفداران ایمنی راهها از سراسر کشور هریک فعالیت‌های انجام یافته در استان مربوطه را تشریح و بر نقش مؤثر نهادهای مردمی در ارتقاءی فرهنگ و رفتارهای صحیح رانندگی با تولید محتوای غنی فرهنگی تاکید و ابراز امیدواری نمودند در سالهای نخست دهه اقدام ملی برای ایمنی راهها با تلاش و همت تمامی نهادهای دست‌اندرکار همچنین عزم و اراده ملی و عمومی جامعه و هموطنان شاهد خاموش شدن پدیده آسیب‌رسانِ سوانح رانندگی و رفع نگرانی‌ها بوده و گام‌های بلندی در جهت حفظ سرمایه‌های انسانی و اجتماعی برداشته شود.

نشست سالانه مدیران جمعیت طرفداران ایمنی راهها به عنوان یک نهاد مردم نهاد از سراسر کشور با هدف هم‌اندیشی و اتخاذ تصمیمات کاربردی و راهبردی پیرامون کاهش سوانح رانندگی در تهران برگزار شد.

نظرات و پیشنهادات خود را برای این قسمت مطرح نمائید.

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Member Of The

http://roadsafetyngos.org/


Improve public traffic safety culture and raise public awareness through target group education. Try to make this sentence acceptable for all that: “Safety Starts With Me”
Find out more >

تصاویر و عکسهای منتخب

1za عزم جدی و بلند نهادهای مردمی در کاهش سوانح رانندگی | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
3za1 عزم جدی و بلند نهادهای مردمی در کاهش سوانح رانندگی | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
2za عزم جدی و بلند نهادهای مردمی در کاهش سوانح رانندگی | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
4zaa عزم جدی و بلند نهادهای مردمی در کاهش سوانح رانندگی | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
Slider

آدرس و تلفن تماس ما

  • لوگوی جمعیت طرفداران ایمنی راهها
  • آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، خيابان شهيد استاد مطهري، شماره 492، طبقه دوم
  • كدپستي: 1595813515
  • فکس : 88911764 (۰۲۱)
  • تلفن : 88908605 و 88926832 (021)
  • ایمیل : info {@} rsss.ir

telegram rsss channel