نوشته شده توسط  دی 13, 1398 - 703 Views

تسليت مطلب ویژه

"و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون."
"مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا.
در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.
تاريخ جهان كه مملو از ظلم ،  ستم و جنايات بيشمار جنايتكاران آمريكايي در جاي جاي كره زمين  بوده ، آنان كه هر لحظه به كشتار انسانهاي بي گناه مي انديشند و مشغولند ، به يقين نزد افكار عمومي دنيا و بشريت همواره مورد خشم ، انزجار و نفرت جهانيان  بوده و هست و هر روز و هر ساعت اين تنفر نسبت به سران و سياستمداران آمريكايي بيشتر و بيشتر مي گردد . اين جنايتكاران كه از وجود فرزندان غيور ميهن عزيز اسلامي ، فرماندهان شجاع و مدافعان سرافراز حريم انسانيت به تنگ آمده اند ، و نام ايران و ايراني لرزه بر وجودشان نشانده  ، مذبوحانه و جنايتكارانه سردار رشيد و خلاق اسلام سردار حاج قاسم سلیمانی گوهر بی نظیر و تابنده زندگی ایران زمین  و جمع ديگري از  رهروان راستين دين و  شرافت را به شهادت رساندند
هيات مديره ، نمايندگان و اعضاي جمعيت طرفداران ايمني راهها در مركز و سراسر كشور عروج ملکوتی این سردار سرافزار و دلير اسلام را که صبورانه زیست،صادقانه آموخت ، صمیمانه روشنی بخشید و سبک بال از افق ناسوت پرکشید ،  را به محضر مقام  معظم رهبري مدظله العالي ، خانواده معزز آن سردار رشيد ، ملت سرافراز و سربلند ايران اسلامي و تمامي آزاديخواهان و صلح جويان در پهنه گيتي تسليت و تعزيت عرض نموده ، براي آن شهيد والامقام و  گرانقدر كه نزد درگاه خداوند سبحان متعالي و در خيل شهداي اسلام از صدر تا حال رفيع  و بلند مرتبه است ، آرزوي عالي ترين درجات الهي را داشته و  برای ملت سربلند ،  بزرگ و سوگوار صبر و شکیبایی مسئلت می نماید.

نظرات و پیشنهادات خود را برای این قسمت مطرح نمائید.

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Member Of The

http://roadsafetyngos.org/


Improve public traffic safety culture and raise public awareness through target group education. Try to make this sentence acceptable for all that: “Safety Starts With Me”
Find out more >

تصاویر و عکسهای منتخب

1za تسليت | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
3za1 تسليت | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
2za تسليت | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
4zaa تسليت | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
Slider

آدرس و تلفن تماس ما

  • لوگوی جمعیت طرفداران ایمنی راهها
  • آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، خيابان شهيد استاد مطهري، شماره 492، طبقه دوم
  • كدپستي: 1595813515
  • فکس : 88911764 (۰۲۱)
  • تلفن : 88908605 و 88926832 (021)
  • ایمیل : info {@} rsss.ir

telegram rsss channel