چاپ کردن این صفحه
نوشته شده توسط  دی 10, 1398 - 660 Views

جان های شیرین که در سوانح رانندگی از دست می رود مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

جان های شیرین که در سوانح رانندگی از دست می رود

متاسفانه حوالی ساعت ۴:۳۰ بامداد امروز سه‌شنبه ۱۰ دی ماه در کیلومتر ۲۰ خط شمالی آزاد راه زنجان یکدستگاه اتوبوس حمل و نقل عمومی با 20 مسافر از ارتفاع ۱۲ متری واژگون و حادثه تلخ دیگری را در کشور رقم زد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت طرفداران ایمنی راهها خبر تاسف بار حادثه امروز در حوزه سوانح رانندگی حکایت از دست دادن 9نفراز هموطنان ارجمند و مجروح و مصدوم شدن 9 نفر دیگر در سر صحنه را داشت و بار دیگر موجب غم و اندوه جامعه گردید .

هموطنان شریف که از مقصد اصفهان حرکت نموده و به امید رسیدن به تبریز در خواب دلنشین صبحگاهی بودند ، جان شیرین خود را از دست دادند و یا به شدت دچار جراحات شدند .

گفتنی است این اتوبوس مسافری با ۱۸ سرنشین از مبداءاصفهان، عازم تبریز بود که پس از وقوع حادثه ، نیروهای عملیاتی و امدادی در سر صحنه حاضر و به یاری حادثه دیدگان شتافتند ، در گزارشات اولیه علت حادثه تخطی راننده از سرعت مطمئنه و لغزندگی جاده بوده که موجب خروج اتوبوس از مسیر شده است .

این گزارش می افزاید از تعداد 9 نفر جان باختگان در این حادثه یک زن، یک پسربچه ۱۲ ساله و هفت نفر از آنها نیز مرد بودند.

جمعیت طرفداران ایمنی راهها با عرض تسلیت و تعزیت به خانواده های داغدار و هموطنان گرامی همچنین شفا و بهبود مجروحین این حادثه ، مکرر توجه افکار عمومی و مردم عزیز را به آسیب های انسانی اجتماعی و اقتصادی این گونه سوانح خواستار و از مسئولین ذیربط در ایمنی ترافیک نیز اتخاذ تدابیر جدی تر مدیریتی و پیشگیری لازم در این حوزه را دارد .

au12 جان های شیرین که در سوانح رانندگی از دست می رود | جمعیت طرفداران ایمنی راهها

telegram rsss channel