نوشته شده توسط  شهریور 30, 1398 - 1100 Views

بی اعتنایی به حوادث رانندگی مطلب ویژه

بی اعتنایی به حوادث رانندگی

هر روز شاهد عزادار شدن عده ای از هموطنان و یک بار دیگر در گلستان

در آخرین روزهای تابستان برخورد یک دستگاه تریلی حامل سیمان که از سمت گنبدکاووس به سمت اینچه برون در حرکت بوده با یک دستگاه مینی‌بوس که از سمت شهرستان مراوه تپه به گنبدکاووس درحرکت بود ، متاسفانه جان 13 نفر از هموطنان عزیز را به کام مرگ کشاند و عده دیگری نیز مصدوم و مجروح شدند .

تابستان تلخ و سفرهایی با خاطراتی تاسف بار و غم انگیز که بنا بر اظهارات رئیس راهور کشور تنها در این فصل حدود 4300 نفر از هموطنان در سوانح جاده ای جان شیرین خود را از دست داده و تعداد قابل ملاحظه ای نیز مجروح ، مصدوم و معلول شدند که جای بسیار تامل دارد و در 30 شهریور نیز خبر حادثه ای دیگر در استان گلستان دل و روح تمامی هموطنان را جریحه دار نمود که باید گفت گویا قرار نیست این پدیده نگران کننده انسانی ، اجتماعی و اقتصادی در کشور مورد توجه ، عزم و اراده عمومی قرار گرفته، دست اندرکاران ، نهادها و سازمانهای مسئول چاره اندیشی جدی داشته باشند .

برابر گزارشات اولیه پلیس راه کشور علت حادثه خواب آلودگی راننده تریلی حامل سیمان و انحراف بهچپ آن بوده که پس از برخورد با مینی بوسی که 30 نفر سرنشین بزرگسال عموما خانم و کودک از اهالی روستای قره داشلی شهرستان مراوه‌تپه بودند موجب آتش سوزی آن می گردد که متاسفانه اکثر جان باختگان به علت سوختگی فعلا قابل شناسایی نیستند.

جمعیت طرفداران ایمنی راهها به عنوان یک نهاد مردمی با ابراز تاسف عمیق و تاثر از تکرار اینگونه حوادث و اظهار نگرانی از کم توجهی جامعه و دستگاه های ذیربط ، با عرض تسلیت و تعزیت به تمامی هموطنان گرامی به ویژه خانواده های عزادار که عزیزان خود را از دست داده و با آرزوی شفا و سلامتی کامل مجروحین حادثه ، خواستار رسیدگی فوری و برخورد قانونی و لازم با مسبب این حادثه تلخ و حزن انگیز می باشد .

نظرات و پیشنهادات خود را برای این قسمت مطرح نمائید.

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Member Of The

http://roadsafetyngos.org/


Improve public traffic safety culture and raise public awareness through target group education. Try to make this sentence acceptable for all that: “Safety Starts With Me”
Find out more >

تصاویر و عکسهای منتخب

1za بی اعتنایی به حوادث رانندگی | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
3za1 بی اعتنایی به حوادث رانندگی | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
2za بی اعتنایی به حوادث رانندگی | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
4zaa بی اعتنایی به حوادث رانندگی | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
Slider

آدرس و تلفن تماس ما

  • لوگوی جمعیت طرفداران ایمنی راهها
  • آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، خيابان شهيد استاد مطهري، شماره 492، طبقه دوم
  • كدپستي: 1595813515
  • فکس : 88911764 (۰۲۱)
  • تلفن : 88908605 و 88926832 (021)
  • ایمیل : info {@} rsss.ir

telegram rsss channel