نوشته شده توسط  آذر 06, 1397 - 41 Views

مراسم يادمان قربانيان سوانح رانندگي استان خراسان رضوی مطلب ویژه

مراسم يادمان قربانيان سوانح رانندگي روز چهارشنبه مورخ 97/8/30 با حضور مردم و مسئولان استاني و اعضاي محترم هئيت اجرايي و نهاد هاي مسئول ايمني و آموزشي ، پليس راه و راهور و مديران اورژانس و هلال احمر ، آموزش و پرورش ، راهداري و ... در تالار مجتمع رفاهي خطيب واقع در 35 كيلومتري مشهد مقدس برگزار گرديد .

در اين مراسم مدير كل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري خراسان رضوي جناب آقاي مهندس همدمي نژاد ، امام جمعه محترم ملك آباد ، بخشدار ملك آباد ، رياست محترم آموزش و فرهنگ و ترافيك راهور استان ، مهندس كلاهان مديرعامل محترم مجمع خيرين سلامت مشهد مقدس و رئيس اجرايي جمعيت طرفداران ايمني راه هاي استان به ايراد سخنراني پرداختند.

در اين مراسم سخنرانان بر توسعه حمل و نقل به عنوان ضرورت اول و توجه دولت در تلقي كردن بحران تصادفات و فاجعه ملي سوانح جاده اي به عنوان اولويت اول تا سوم نظام و كشور و بر بهره مندي مردم ازآموزش هاي مهارتي و راه هاي ايمن و خودروهاي با استاندارد هاي جهاني تأكيد داشتند.

در اين مراسم رئيس اجرايي جمعيت طرفداران ايمني راه هاي استان با تشبيه سوانح رانندگي به ميدان جنگ خاموش و مرگ بي صدا و نبود دغدغه ملي در ميان مجموعه دولت و مردم و با تأكيد بر فتواي راهبردي مقام معظم رهبري مبني بر اين كه (هرچه مي توانيد سعي كنيد و همه سعي كنند تا از وارد آمدن مصيبت در روزهايي كه مردم در انتظار شادي و شادماني اند ، جلوگيري گردد ) از فقدان نقشه راه و راهبرد آموزشي و پيشگيري از سوانح جاده اي در استان و كشور و نبود ساز و كار منظم در پاسخگويي مسئولان نسبت به سهم خود در پيشگيري از اين حوادث انتقاد نمود. وي با بيان اين كه اعتبار تئوري سرزنش كردن قرباني يعني راننده در سوانح جاده اي به پايان رسيده است و مطالبات مردم در داشتن راه ايمن ، خودروي ايمن ، ارائه آموزش هاي تخصصي و تدافعي به همه كاربران راه را بايد محقق نمود تا عملا بتوان به طور واقعي سوانح را كاهش داد، تأكيد نمود. وي در قسمتي از سخنان خود از نماينده ولي فقيه در استان خواست تا حفظ جان و مال و آبروي مردم به عنوان مهم ترين معروف بر اساس آيه 32 سوره مائده و در قالب مطالبات رهبري در دستور كار همه ائمه جمعه و جماعات ، طلاب و فضلاي حوزه هاي علميه ديني قرار دهد و از پتانسيل معنوي روحانيت براي كمك به پليس و همه دستگاه هاي متولي و دلسوز ورود پيدا كنند. و ما آمادگي داريم آموزش هاي تخصصي و اطلاعات و دانش مربوطه را در اختيار جامعه روحانيت قرار دهيم.

قابل ذكر است در حاشيه اين مراسم نمايشگاه تخصصي عكس وي‍ژه يادمان قربانيان سوانح رانندگي با رويكرد حساس سازي افكار عمومي و بسيج اطلاع رساني برپا گرديد در پايان اين مراسم بيانيه بچه هاي خراسان رضوي به نمايندگي از بچه هاي ايران براي ايمني و مراقبت از آنان توسط يكي از دانش آموزان دختر قرائت گرديد كه مورد استقبال مردم و مسئولان حاضر قرار گرفت.

3333 مراسم يادمان قربانيان سوانح رانندگي استان خراسان رضوی | جمعیت طرفداران ایمنی راهها

333222 مراسم يادمان قربانيان سوانح رانندگي استان خراسان رضوی | جمعیت طرفداران ایمنی راهها

نظرات و پیشنهادات خود را برای این قسمت مطرح نمائید.

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Member Of The

http://roadsafetyngos.org/


Improve public traffic safety culture and raise public awareness through target group education. Try to make this sentence acceptable for all that: “Safety Starts With Me”
Find out more >

تصاویر و عکسهای منتخب

1za مراسم يادمان قربانيان سوانح رانندگي استان خراسان رضوی | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
3za1 مراسم يادمان قربانيان سوانح رانندگي استان خراسان رضوی | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
2za مراسم يادمان قربانيان سوانح رانندگي استان خراسان رضوی | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
4zaa مراسم يادمان قربانيان سوانح رانندگي استان خراسان رضوی | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
Slider

آدرس و تلفن تماس ما

  • لوگوی جمعیت طرفداران ایمنی راهها
  • آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید شریفی، شماره ۵۵، واحد ۱۰
  • فکس : ۸۸654961 (۰۲۱)
  • تلفن : ۸۸۶۶۲۱۷۴ و ۸۸۷۹۵۲۰۲ (۰۲۱)
  • ایمیل : info {@} rsss.ir

telegram rsss channel