آبان 26, 1397

تداوم از دست رفتن سرمايه هاي انساني كشور در سوانح رانندگي

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

با نهايت تاسف و تاثر سوانح رانندگي كه پنهان و آشكار در كشور هر لحظه و هر ساعت جان تعدادي از هموطنان را مي گيرد اين بار در روز پنجشنبه گذشته در گرگانخودروی حامل سیدتقی نوربخش‌ رئیس سازمان تأمین اجتماعی و‌عبدالرحمن تاج‌الدین‌ معاون حقوقی و پارلمانی اين سازمان که به همراه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان گلستان سفر کرده بود‌ند در ابتدای ورودی غربی گرگان ( شصت‌کلاته) با یک دستگاه کامیون برخورد ، واژگون و دچار سانحه شد.

متاسفانه بر اثر این تصادف با وجود ‌تلاش پزشکان، دكتر نوربخش و تاج الدين بر اثر شدت جراحات دارفانی را وداع گفتند.خلیل حنیف‌ مدیرکل امور استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز دچار مصدومیت شده و در بیمارستان گرگان بستری شد .

گزارش اوليه رئیس پلیس استان گلستان دلایل تصادف اين خودرو را ، عدم رعایت حق تقدم راننده سواری، عدم توجه کافی به جلو راننده تریلی و قصور مسوولان راه برای احداث دوربرگردان ایمن اعلام كرد .

جمعيت طرفداران ايمني راهها با ابراز تاسف از وقوع اين حادثه غم انگيز ، از دست دادن دو مدير ارزشمند به عنوان سرمايه مهم انساني و مديريتي كشور ، ضمن ابراز و اظهار همدردي با ملت شريف ايران اسلامي و جامعه ، به خانواده اين دو عزيز سفر كرده به ديار باقي ، مجموعه كاركنان وزارت تعاون ، كار و رفاه اجتماعي همچنين سازمان تامين اجتماعي تسليت و تعزيت عرض نموده ، از خداوند سبحان علو درجات و رحمت واسعه آن دو مرحوم و صبر و شكيبايي بازماندگان را مسئلت نموده و اميد دارد اين حادثه و حوادث مشابه زنگ خطر جدي براي جامعه ، مسئولين ذيربط در بخش هاي مرتبط با سفر و مقوله رانندگي و تمامي رانندگان ارجمند و هموطنان گرامي بوده و هر فرد خود را مسئول و موظف به تلاش در جهت كاهش سوانح رانندگي بداند .

Member Of The

http://roadsafetyngos.org/


Improve public traffic safety culture and raise public awareness through target group education. Try to make this sentence acceptable for all that: “Safety Starts With Me”
Find out more >

تصاویر و عکسهای منتخب

1za تداوم از دست رفتن سرمايه هاي انساني كشور  در سوانح رانندگي | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
3za1 تداوم از دست رفتن سرمايه هاي انساني كشور  در سوانح رانندگي | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
2za تداوم از دست رفتن سرمايه هاي انساني كشور  در سوانح رانندگي | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
4zaa تداوم از دست رفتن سرمايه هاي انساني كشور  در سوانح رانندگي | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
Slider

آدرس و تلفن تماس ما

  • لوگوی جمعیت طرفداران ایمنی راهها
  • آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید شریفی، شماره ۵۵، واحد ۱۰
  • كدپستي: 1969814619
  • فکس : ۸۸654961 (۰۲۱)
  • تلفن : ۸۸۶۶۲۱۷۴ و ۸۸۷۹۵۲۰۲ (۰۲۱)
  • ایمیل : info {@} rsss.ir

telegram rsss channel