شهریور 27, 1397

بار ديگر تعدادي از هموطنان عزيز در آتش كم توجهي دست اندركاران سوختند و كشور عزادار شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

به گزارش روابط عمومي جمعيت طرفداران ايمني راهها به نقل از خبرگزاري «تابناک»، اتوبوس تهران -کرمان در کیلومتر ۴۰ آزاد راه کاشان به نطنز، ورودی بادرود براثر بی احتیاطی و احتمالا خواب آلودگی راننده پس از برخورد با پشت کامیون حامل سوخت واژگون شده و در لاین مخالف دچار آتش سوزي شد .

بر اساس اين گزارش سرپرست اورژانس كشور در رابطه با این خبر به رسانه ها گفت: اتوبوس از پشت به تانکر برخورد داشته و سطح آتش سوزی وسیع است؛ جستجو برای یافتن اجساد ادامه دارد.

در همین رابطه مسئولان سازمان امداد و‌ نجات هلال احمر اعلام کردند: در حادثه تصادف اتوبوس تهران-کرمان با تانکر سوخت در محدوده بادرود در محور کاشان - نطنز قبل از ورودی ابیانه ۴۷ نفر حادثه دیده گزارش شده است. در این حادثه ۲۱ نفر فوت کرده اندو۲۶ نفر هم مصدوم شده‌اند.

اين گزارش مي افزايد در رابطه با حادثه برخورد اتوبوس با تانکر سوخت، شاهین فتحی معاون عملیات سازمان امداد و نجات به فارس گفت: این حادثه ساعت ٢٢:٣٠ شب گذشته در محور کاشان ـ‌ نطنز قبل از ورودی ابیانه به وقوع پیوسته است.

وی افزود: در اثر این تصادف 46 مسافر دچار حادثه شدند که ٢٦ نفر آنها به دلیل مصدومیت شدید به بیمارستان انتقال یافتند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات خاطرنشان کرد:

٧تیم عملیاتی شامل ٢٧ نفر جهت نجات جان حادثه‌دیدگان در این مأموریت مشارکت داشتند.

اطلاعات رسیده از محل حادثه حکایت از این دارد که بلافاصله پس از وقوع سانحه نیروهای فوریت‌های پزشکی(اورژانس)، جمعیت هلال‌احمر، آتش‌نشانی ، پليس راه ، راهداري و نیروی انتظامی در محل حادثه حاضر و ایمن‌سازی محیط و انتقال آسیب‌دیدگان به مراكز درماني انجام گرديد.

جمعيت طرفداران ايمني راهها با ابراز تاسف عميق از بروز حادثه شب گذشته و اظهار همدردي با هميهنان ارجمند ، از دست دادن عده اي از هموطنان شريف را به خانواده هاي آن عزيزان از دست رفته همچنين ملت بزرگ و فهيم كشور تسليت و تعزيت عرض نموده و از اينكه اينگونه سوانح همچنان در حال تكرار است اظهار نگراني نموده و از مسئولين ذيربط خواستار رسيدگي جدي به اين سانحه و اعلام نتيجه به افكار عمومي و برخورد قاطعانه با افرادي كه با سهل انگاري خود تراژدي تكراري غم انگيز ازدست دادن سرمايه هاي انساني و اجتماعي را براي جامعه رقم مي زنند ، خواهان و خواستار است .

 

Member Of The

http://roadsafetyngos.org/


Improve public traffic safety culture and raise public awareness through target group education. Try to make this sentence acceptable for all that: “Safety Starts With Me”
Find out more >

تصاویر و عکسهای منتخب

1za بار ديگر تعدادي از هموطنان عزيز در آتش كم توجهي دست اندركاران سوختند و كشور عزادار شد. | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
3za1 بار ديگر تعدادي از هموطنان عزيز در آتش كم توجهي دست اندركاران سوختند و كشور عزادار شد. | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
2za بار ديگر تعدادي از هموطنان عزيز در آتش كم توجهي دست اندركاران سوختند و كشور عزادار شد. | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
4zaa بار ديگر تعدادي از هموطنان عزيز در آتش كم توجهي دست اندركاران سوختند و كشور عزادار شد. | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
Slider

آدرس و تلفن تماس ما

  • لوگوی جمعیت طرفداران ایمنی راهها
  • آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید شریفی، شماره ۵۵، واحد ۱۰
  • كدپستي: 1969814619
  • فکس : ۸۸654961 (۰۲۱)
  • تلفن : ۸۸۶۶۲۱۷۴ و ۸۸۷۹۵۲۰۲ (۰۲۱)
  • ایمیل : info {@} rsss.ir

telegram rsss channel