برگزاری روز جهانی یادمان قربانیان سوانح رانندگی در کشور همزمان با سراسر دنیا

30 آبان برابر با سومین یکشنبه ماه نوامبر روز جهانی یادمان قربانیان حوادث ترافیکی، با حضور مسئولین سازمان‌های دولتی، نهادهای مردمی و جهاددانشگاهی در محل مرکز همایش‌های فرهنگ و هنر برگزار شد.

عزم جدی و بلند نهادهای مردمی در کاهش سوانح رانندگی

نشست سالانه مدیران جمعیت طرفداران ایمنی راهها به عنوان یک نهاد مردم نهاد از سراسر کشور با هدف هم‌اندیشی و اتخاذ تصمیمات کاربردی و راهبردی پیرامون کاهش سوانح رانندگی در تهران برگزار شد.  

افزایش ۱۰ درصدی جانباختگان تصادفات باوجود محدودیت‌‌های کرونایی

مدیرعامل جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها با اشاره به آمار افزایشی تلفات سوانح رانندگی، گفت: در نامه‌ای به رئیس‌جمهور پیشنهاد تشکیل «شورای عالی ایمنی راه‌ها» با عضویت مسئولان ارشد سازمان‌ها و نهادهای ذی‌ربط داده شد.

ارتقاء جايگاه فعالان حمل و نقل جاده‌اى با تعامل سه گروه حاكميت، تشكل‌هاى صنفى و نهاد مردم‌نهاد

نشست مشترك مسئولين سازمان راهدارى و حمل و نقل جاده‌اى، مسئولين اصناف و تشكل‌هاى بخش حمل و نقل جاده‌اى و جمعيت طرفداران ايمنى راهها جهت برگزارى سومين جشنواره "رانندگان برتر حرفه‌اى"  گام ديگرى جهت ارتقائ جايگاه تلاشگران اين صنعت مهم و كليدى قرار گرفت.

گام مهم ديگرى در راستاى كاهش سوانح رانندگى جاده‌اى

توجه، عزم و اراده به موضوع  كاهش آسيب‌هاى انسانى، اجتماعى و اقتصادى ناشى از سوانح رانندگى جاده‌اى با امضائ تفاهمنامه همكارى ميان معاون وزير راه و شهرسازى و رئيس سازمان راهدارى و حمل و نقل جاده‌اى با رئيس شوراى سياست‌گذارى جمعيت طرفداران ايمنى راهها، سر آغاز گام موثر ديگرى قرار گرفت.

لزوم توجه جدی و بدون تعارف حاکمیت و هموطنان به موضوع سوانح رانندگی

در روزهای اخیر متاسفانه دو سانحه مهم رانندگی در کنار ده‌ها حادثه دیگر که هر روز در کشور اتفاق می‌افتد جان تعدادی از سرمایه‌های ارزشمند انسانی را گرفته و تعدادی نیز دچار مصدومیت و معلولیت شدند.

از دست دادن سرمایه‌های انسانی با سهل‌انگاری برخی از نهادها

بار دیگر در پی وقوع حادثه تلخ رانندگی که با تصمیم نابهنگام یک سازمان دولتی در شرایط حاکم و وجود بیماری کرونا با برگزاری تور بازدید خبرنگاری از یک پروژه در استان آذربایجان غربی رخ داد و متاسفانه با از دست دادن 2 خبرنگار و مصدوم شدن ۲۱ نفر دیگر، هموطنان گرامی به ویژه جامعه رسانه‌ای را دغدار و با حُزن و اندوه مواجه ساخت.

تاملی دیگر در هفته جهانی ایمنی راه‌ها برای نجات زندگی هزاران نفر از هموطنان

سازمان ملل متحد و سازمان جهانی بهداشت (WHO )همه ساله با هدف افزایش آگاهی عمومی از خطرات رانندگی با سرعت بالا و برای کاهش تصادفات و نجات جان انسانها در سراسر جهان با تعیین یک شعار کلیدی و راهبردی در ماه می میلادی از تمامی کشورها درخواست می‌نماید تا با ایجاد حساسیت و جریان‌سازی نسبت به ترویج فرهنگ صحیح رانندگی اقدام نمایند.

بزرگداشت سالگرد عروج ملكوتي دكتر دادمان

27 ارديبهشت سالگرد عروج ملكوتي وزير فقيد و خستگي‌ناپذير راه و ترابري شهيد دكتر دادمان، دو معاون ارزشي و تلاشگر وزارتخانه شهيد مهندس حسن دهگان و شهيد محمدجعفر بهرامي و ديگر همراهان ايشان در حادثه دلخراش سقوط هواپيماي ياك 40 در ماموريت به گركان در سال 1380 را گرامي داشته براي آنان آمرزش و غفران الهي طلب مي‌نمايد.   اعضاي هيات مديره و مديران جمعيت طرفداران ايمني راهها

Member Of The

http://roadsafetyngos.org/


Improve public traffic safety culture and raise public awareness through target group education. Try to make this sentence acceptable for all that: “Safety Starts With Me”
Find out more >

تصاویر و عکسهای منتخب

1za اخبار و مقالات | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
3za1 اخبار و مقالات | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
2za اخبار و مقالات | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
4zaa اخبار و مقالات | جمعیت طرفداران ایمنی راهها
Slider

آدرس و تلفن تماس ما

  • لوگوی جمعیت طرفداران ایمنی راهها
  • آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، خيابان شهيد استاد مطهري، شماره 492، طبقه دوم
  • كدپستي: 1595813515
  • فکس : 88911764 (۰۲۱)
  • تلفن : 88908605 و 88926832 (021)
  • ایمیل : info {@} rsss.ir

telegram rsss channel